O nás Péče a podpora Pro firmy Kariéra Kontakty Moje konto
Zákaznická linka:
588 880 300

Slevy

Uvedené slevy platí pouze zvlášť pro produkty ESET.

50% sleva držitelům průkazů TP, ZTP a ZTP/P a poživatele PID (plný invalidní důchod)

Sleva se vztahuje k licencím ESET NOD32 Antivirus, ESET Smart Security nebo ESET Mobile Security pro 1-2 PC/GSM s délkou platnosti 1-3 roky. Partner musí doložit kopii průkazu nebo rozhodnutí o přiznání plného invalidního důchodu od ČSSZ jako přílohu online objednávky, faxem, e-mailem nebo poštou.

50% sleva pro školství a zdravotnické zařízení

Sleva je poskytována zařízením uvedeným v Registru sítě škol nebo v Národním registru poskytovatelů zdravotnických služeb. Tyto seznamy vede ministerstvo školství a zdravotnictví na území ČR.

50% sleva pro studenty

Sleva je poskytována na licence ESET NOD32 Antivirus nebo ESET Smart Security a ESET Mobile Security pro jedno zařízení na jeden rok pouze v případě zaslání kopie ISIC karty jako přílohu objednávky, faxem, e-mailem nebo poštou. ISIC kartu je možné získat u společnosti GTS Alive, spol s.r.o..

30% sleva pro mladé do 26 let

Sleva je poskytována na licence ESET NOD32 Antivirus nebo ESET Smart Security a ESET Mobile Security pro jedno zařízení na jeden rok pouze v případě zaslání kopie IYTC karty jako přílohu objednávky, faxem, e-mailem nebo poštou. IYTC kartu je možné získat u společnosti GTS Alive, spol s.r.o..

EDU Free licence pro zaměstnance školy

Zaměstnanci škol mohou využít produkty ESET NOD32 Antivirus nebo ESET Smart Security na svých domácích počítačích.

Za každých 10 školních (stanic nebo PC) licencí typu „Endpoint Solutions“ si může škola vyžádat 1 licenci ESET NOD32 Antivirus nebo ESET Smart Security na 1 PC zdarma v délce trvání zakoupené licence pro školu. Objednejte si EDU Free licence. Při prodloužení licence pro školu lze objednat také EDU Free licence pro zaměstnance.

30% sleva pro učitele

Sleva je poskytována na licence ESET NOD32 Antivirus nebo ESET Smart Security a ESET Mobile Security pro jedno zařízení na jeden rok pouze v případě zaslání kopie ITIC a IYTC karty jako přílohu objednávky, faxem, e-mailem nebo poštou. ITIC kartu je možné získat u společnosti GTS Alive, spol s.r.o..

50% sleva pro nestátní neziskové organizace

Tuto slevu mohou získat organizace ze seznamu na webu Informační systémy nestátních neziskových organizací.

20% sleva pro subjekty veřejné správy

Tato sleva je poskytována subjektům, které spadají do oblasti Státní správy a Samosprávy.

Naše servery jsou chráněny řešením od společnosti Eset